FARMA PV.

Posiadasz ziemie – chcesz na niej zarobić?

Wybuduj własną farmę fotowoltaiczną x

Farma fotowoltaiczna jest to tak naprawdę elektrownia. Energia elektryczna wyprodukowana przez farmę fotowoltaiczną dostarczana jest sieci energetycznej, która transportuje ją do naszych domów. Produkowana energia elektryczna jest bez emisyjna, co oznacza, że jej wytworzenie odbywa się bez emisji gazów cieplarnianych. Jest do przewaga fotowoltaiki nad innymi metodami produkcji prądu.

Adox Energy Sp. z o. o. pomoże Ci wybudować Twoją własną elektrownie fotowoltaiczną. Dzięki naszemu  doświadczeniu i rzetelności w prowadzeniu inwestycji, zapewnimy specjalistów z uprawnieniami do prowadzenia działań na każdym etapie – od analizy możliwości , doradztwa w zakresie finansowania, pozyskiwania pozwoleń na budowę, montażu, podłączenia do sieci a kończąc na serwisie i nadzorze całej inwestycji.

Niezawodne i sprawdzone urządzenia!
Dzięki współpracy z nami zyskasz spokój i bezpieczeństwo. Budowane przez nas elektrownie posiadają gwarancje na urządzenia i komponenty. Wybieramy produkty tylko od sprawdzonych producentów gwarantujących wysoką jakość i sprawny serwis.

Jesteś właścicielem gruntu?

Wynajmij go i zarabiaj x

Posiadasz działkę rolną i chcesz mieć pewny przychód na lata?

Podpisz umowę na dzierżawę swojego gruntu pod farmę PV. Właściciele gruntów o glebie IV lub niższej klasy, na których uprawa jest nieopłacalna mają również możliwość dzierżawy działki pod farmę PV. Działka pod farmę fotowoltaiczną przynosi spore korzyści.

Jakie warunki musi spełniać działka:

 

  • powierzchnia powinna mieć powyżej 1,5ha

  • klasa gatunku IV, V lub VI

  • powinna znajdować się niedaleko linii energetycznej

  • najlepiej bez miejscowego planu zagospodarowania

  • z dojazdem utwardzaną drogą

    Napisz do nas

    Proszę wpisać imię