Fotowoltaika dla firm.


Zminimalizuj koszty prowadzonego biznesu – poprzez oszczędzanie oraz sprzedaż wyprodukowanej energii elektrycznej. Adox-Energy stworzy dla Twojej firmy sprawdzone i dopasowane rozwiązania fotowoltaiczne.

Zazwyczaj koszt związany z zakupem energii elektrycznej przez firmę jest wyższy, niż w przypadku gospodarstwa domowego. W związku z tym, skala oszczędności płynących z inwestycji w fotowoltaikę jest o wiele większa.
Dodatkowo prognozowane ceny energii elektrycznej dla przemysłu, według danych Ministerstwa Gospodarki przestrzeni lat będą rosnąć, dlatego warto zastanowić się nad rozwiązaniem, które pozwoli Twojemu przedsiębiorstwu na uniezależnienie się od dostawców i wahań cen energii elektrycznej.
Zasilanie maszyn i urządzeń np. produkcyjnych z własnej elektrowni słonecznej pozwala oszczędzić do 100% kosztów energii elektrycznej. Instalacja fotowoltaiczna produkuje darmową energię ze słońca.
To, jak dużo przedsiębiorstwo zaoszczędzi, zależy od wielkości instalacji. Podstawowym warunkiem jest dobór instalacji pod zapotrzebowanie energetyczne. Dobrze dobrana instalacja to nawet 60% taniej za 1 MWh.
Zainwestuj w słoneczną energię dla swojej firmy razem z Adox-Energy. Oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne wraz z montażem oraz usługą serwisowania na atrakcyjnych warunkach.
Pokażemy Ci jak możesz zminimalizować opłaty za energię elektryczną praktycznie do zera! Wystarczy spotkać się z przedstawicielem naszej firmy, który znajdzie najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.
Wiele przedsiębiorstw nie zdaje sobie sprawy z tego, jak efektywnie wykorzystać przestrzeń swojej siedziby. My pomożemy Ci wykorzystać Twoją przestrzeń dachową i gruntową i zainstalujemy najlepsze i najbardziej optymalne ogniwa fotowoltaiczne! Gwarantujemy, iż ta inwestycja z pewnością zadowoli każdego klienta, który pragnie zredukować koszty związane z konsumpcją energii elektrycznej.

Korzyści z Fotowoltaiki dla Twojej firmie: x

  • Oszczędności
  • Niezależność
  • Konkurencyjność na rynku
  • Stabilność
  • Poprawę wizerunku i prestiż
obniżenie rocznych kosztów związanych z zakupem energii elektrycznej
posiadanie własnej mikroelektrowni w znacznej części uniezależnia przedsiębiorstwo od ciągłych wzrostów cen paliw i energii elektrycznej
zmniejszenie kosztów produkcji wynikające docelowo z oszczędności jakie daje instalacja fotowoltaiczna pozwala zwiększyć konkurencyjność Twojego produktu
firma posiadająca własną elektrownię słoneczną posiada zwiększoną pewność zasilania w przypadku przerw w dostawie energii elektrycznej z sieci
inwestując w panele fotowoltaiczne przedsiębiorstwo zyskuje miano świadomej i ekologicznej działalności

Pakiet Prosumencki przewiduje m.in.:

Objęcie tak zdefiniowanych prosumentów systemem opustów da im możliwość wytwarzania energii elektrycznej na własne potrzeby. Nadwyżki będą mogli „magazynować” w sieci elektroenergetycznej operatorów energetycznych, a następnie je odbierać, by zaspokoić swoje potrzeby energetyczne.
Wprowadzenie nowej definicji „prosumenta energii odnawialnej” i objęcie nią przedsiębiorców, dla których wytwarzanie energii nie stanowi przedmiotu przeważającej działalności gospodarczej. Prosument będzie mógł wytwarzać energię elektryczną w mikroinstalacji (moc do 50kW).

    Napisz do nas

    Proszę wpisać imię