POMPY CIEPŁA.


1

Główna część energii cieplnej pobieranej przez pompę ciepła, pochodzi z otoczenia zwanego potocznie “dolnym źródłem”, którym może być zarówno powietrze jak i grunt. Pompy ciepła dzielimy na gruntowe i powietrze.

3

Powietrzne pompy ciepła obierają ciepło z otaczającego nas powietrza. Pompa ciepła zasysa powietrze bez obiegu pośredniego.
Urządzenia są do ustawienia zewnętrznego , jaki i wewnątrz budynku.

5

Pompy ciepła to urządzenia grzewcze, które pozyskują ciepło z Odnawialnych Źródeł Energii (grunt i powietrze), i przetwarzają je aby zasilić instalacje grzewcze w budynkach, jak również przygotować ciepłą wodę użytkową.

2

Pompy ciepła to niezwykle wydajne i ekonomiczne rozwiązanie, które zapewnia bardzo niskie koszty ogrzewania. Działanie systemu ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne, gdyż do minimum ogranicza emisję szkodliwych substancji.

4

Warto podkreślić, że pompa ciepła jest także w stanie schłodzić obiekt w okresie letnim bez wykorzystania dodatkowych instalacji.
Bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach.

6

Gruntowe pompy ciepła zwane też pompami typu glikol/woda lub solanka/woda. Pompy gruntowe odbierają ciepło zgromadzone w ziemi i oddają wodzie znajdującej się w instalacji grzewczej.

Nasze instalacje x


W naszych instalacjach stosujemy pompy ciepła renomowanej marki
Alpha-Inno Tec pozwalają na nieprzerwanie działanie o każde porze roku, zarówno w dzień, jak i w nocy.
Mimo swojej wysokiej wydajności, pompa ciepła jest bezpieczna zarówno dla środowiska, jak i użytkowników, ponieważ podczas jej działania niewydzielane są żadne szkodliwe substancje.


Marka AlphainnoTec oferuje szeroką gamę urządzeń.
Centrale cieplne glikol/woda WZSV z inwerterem
Centrale cieplne glikol/woda WZS
Pompy ciepła typu WZS mają wbudowany zasobnik ciepłej wody użytkowej o pojemności 180 litrów.


Gruntowe Compaktowe pompy ciepła SWC i SWCV z inwerterem.


Pompy ciepła występują również w wersji z chłodzeniem pasywnym.


Dla wszystkich pomp alpha innotec, producent zapewnia darmowe sterowanie przez internet dzięki usłudze alpha web i alpha app oraz 5 lat gwarancji w standardzie.    Napisz do nas

    Proszę wpisać imię